Cube

Cube

Máte zájem o tento produkt?Lehací plochy postele Cube po tvoří dvě samostatné matrace, uložené na očalouněné kostře s lamelovým roštem. Díky této skladbě postele je zajištěno dostatečné proudění vzduchu a tím odvětrání matrace i ze spodní strany.
Výhodou postelí s volnými matracemi je možnost použití matrací s různými skladbami na jednotlivých stranách. V případně, že si přejete mít lehací plochu celistvou, lze využít čabraky – nízké matrace přes obě postele, která po položení přes dvě základní matrace celistvou plochu vytvoří.
Tohoto systému se využívá převážně v hotelích, kdy je výhodou možnost vytvořit dvě samostatné postele. Při použití do soukromého interiéru ovšem oceníte i druhou výhodu této postele – díky dvěma matracím se i při použití čabraky minimálně přenáší pohyby osob na druhou stranu postele, díky čemuž se mezi sebou spící vzájemně nebudí.


Kostra:
kombinace dřevotřískové desky a masívního dřeva nebo překližované desky

Pružná vrstva:
matrace dle Vašeho výběru, pevná část pružné vrstvy – lamelový rošt, krytý tkaninou

Provedení:
pevné čalounění s volně loženými matracemi, čalouněné čelo, nožky
 

service
poradenský servis
Doporučíme Vám vhodné řešení dle Vašich požadavků jak při zařizování bytu, tak při realizacích projektů.
service
doprava
Zakoupený výrobek Vám přivezeme až domů.
service
návrhy
Rádi Vám pomůžeme zpracovat návrh soukromého i veřejného interiéru.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím