Buffalo

Buffalo

Máte zájem o tento produkt?Osobitý design umírněný ladnými křivkami područek a vyváženými proporcemi dává tomuto gauči předurčení být solitérním doplňkem každého interiéru. Hluboké sedáky zaručují vysoký komfort pro každého, který hledá místo k odpočinku jak při čtení knihy, sledování televize nebo posezení s přáteli. Sedací plochu lze odejmutím opěrných polštářů zvětšit a tím získat pohodlí i při příležitostném spaní. Vhodným doplňkem je taburet umístěný jako samostatný prvek v prostoru, nebo k rozšíření sedací plochy samotného gauče. Za pomocí malých polštářků si pak každý může najít tu správnou polohu pro ničím nerušené lenošení. 


Vysoce kvalitní polyuretanová pěna, podpořena jádrem z dvoukuželových pružin, které je loženo na vlnitých pružinách. Tento systém dvojího pružení je uložen v rámu z bukové překližky kombinovaným s dřevotřískovou deskou. Celá skladba je potažena polyesterovým rounem a očalouněna do potahové látky.

 

service
poradenský servis
Doporučíme Vám vhodné řešení dle Vašich požadavků jak při zařizování bytu, tak při realizacích projektů.
service
doprava
Zakoupený výrobek Vám přivezeme až domů.
service
návrhy
Rádi Vám pomůžeme zpracovat návrh soukromého i veřejného interiéru.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím