O společnosti

Společnost LENA NÁBYTEK, s.r.o. Holešov navázala v roce 2004 na původní sdružení tří fyzických osob Pavel Ehrlich, František Žůrek a Ing. Jaromír Doležel pod názvem LENA, založené v roce 1990.

Je středně velkou firmou, pracující na jednosměnný provoz a zaměstnávající 44 pracovníků, z toho 16 žen.

Moderní výrobní zařízení firmy umožňuje produkci velkých sérií skříňového a lehacího nábytku a v kombinaci s čalounickou dílnou také velkého objemu čalouněného nábytku.

Nábytek je vyráběn v provedení melaminová dřevotřísková deska s ABS hranami nebo v provedení přírodní dýha. 

Firma se již řadu let specializuje na výrobu hotelového nábytku všech kategorií od vysokoškolských kolejí a ubytoven až po čtyřhvězdičkové luxusní hotely. O úspěšnosti svědčí naše realizace, kde jsou uvedeny významné akce z posledních let.

Kromě hotelového nábytku společnost vyrábí také nábytek pro domov, zahrnující především čalouněný nábytek jako: sedací soupravy, pohovky, postele, křesla a různé doplňky. Nábytek je prodáván v celé ČR a také v podnikové prodejně v Holešově-Všetulích. LENA NÁBYTEK, s.r.o. úspěšně exportuje řadu let své výrobky do zemí - Rakousko, Chorvatsko, Francie, Německo a Slovensko.

Jako třetí významný výrobní program firmy je speciální nábytek na zakázku, který zahrnuje zdravotnický nábytek, nábytek pro ústavy sociální péče a kancelářský nábytek.

service
poradenský servis
Doporučíme Vám vhodné řešení dle Vašich požadavků jak při zařizování bytu, tak při realizacích projektů.
service
doprava
Zakoupený výrobek Vám přivezeme až domů.
service
návrhy
Rádi Vám pomůžeme zpracovat návrh soukromého i veřejného interiéru.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím